Hotel Caribou – logies/ontbijt

Pas de la Casa

Grandvalira

Andorra

Skivakantie in Pas de la Casa: sneeuwzeker genieten in Andorra

Ontdek Pas de la Casa: Sneeuwzeker skiën in Andorra

Gelegen in het hart van de Pyreneeën, biedt Pas de la Casa in de regio Andorra een ideaal decor voor een onvergetelijke skivakantie. Dit levendige skidorp staat bekend om zijn uitstekende sneeuwcondities dankzij de hoogte en ligging, wat garant staat voor een lange wintersportperiode. Met meer dan 100 kilometer aan goed onderhouden pistes, variërend van uitdagende zwarte afdalingen tot brede blauwe en rode pistes voor beginners en gevorderden, is er voor elk niveau een perfecte route.

Comfort en gemak in Hotel Caribou

Op een rustige locatie in Pas de la Casa ligt het comfortabele Hotel Caribou, op loopafstand van de pistes. Dit hotel combineert warmte en gezelligheid met praktische faciliteiten, ideaal na een dag op de piste. De kamers zijn knus ingericht met warme kleuren en beschikken over een nette badkamer, waardoor je heerlijk kunt ontspannen. Elke ochtend begint met een verzorgd ontbijt, zodat je met volle energie aan je dag kunt beginnen. De ligging zorgt ervoor dat je snel het skigebied in kunt, zonder gedoe met vervoer.

Uitstekende liften en moderne faciliteiten

Pas de la Casa maakt deel uit van het skigebied Grandvalira, een van de grootste in de regio. De moderne liftinfrastructuur garandeert snelle en comfortabele toegang tot de pistes. Met kabelbanen, stoeltjesliften en sleepliften hoef je nooit lang te wachten, waardoor je meer tijd hebt om te genieten van de sneeuw. De liften verbinden de verschillende skidorpen, ideaal voor wie het gebied wil verkennen.

Après-ski en lokale activiteiten

Na een intensieve dag skiën is het tijd voor ontspanning. Het centrum van Pas de la Casa bruist van het leven met diverse bars en cafés waar je kunt genieten van een warme chocolademelk, een glaasje wijn of een verfrissend drankje op een zonnig terras. Voor liefhebbers van après-ski zijn er levendige ontmoetingsplekken met muziek en gezelligheid. Daarnaast biedt de omgeving allerlei winterse activiteiten zoals sneeuwschoenwandelen, rodelen en zelfs heliskiën voor de echte avonturiers.

Gastronomie en lokale sfeer

De gastronomische mogelijkheden in en rondom Pas de la Casa zijn verrassend veelzijdig. Van authentieke gerechten uit Andorra tot internationale specialiteiten, iedere maaltijd wordt een belevenis. Proef lokale kazen, verse berggroenten en traditionele stoofschotels die je energie geven voor een nieuwe dag vol avontuur. Door de combinatie van cultuur, natuur en comfort is Pas de la Casa een uitstekende keuze voor iedereen die een complete skivakantie wil beleven in het schilderachtige Andorra.

Veel gestelde vragen

Wat maakt Pas de la Casa een sneeuwzeker skigebied?

De ligging in de Pyreneeën op een grote hoogte zorgt voor consistente sneeuwval en koude temperaturen, wat samen een sneeuwzekere wintersportervaring garandeert.

Hoe bereik ik Hotel Caribou vanaf het treinstation of luchthaven?

Hotel Caribou is gemakkelijk bereikbaar met de auto of pendeldiensten. Vanaf de dichtstbijzijnde luchthaven, Barcelona of Toulouse, kun je met de bus of huurauto naar Pas de la Casa reizen.

Zijn de pistes in Pas de la Casa geschikt voor beginners?

Ja, het skigebied biedt een breed scala aan pistes voor alle niveaus, inclusief ruime blauwe pistes die ideaal zijn voor beginner-skiërs.

Welke après-ski mogelijkheden zijn er in Pas de la Casa?

Pas de la Casa heeft vele gezellige bars, cafés en terrassen waar je na het skiën kunt genieten van muziek, drankjes en een levendige sfeer.

Welke extra activiteiten kan ik in de omgeving ondernemen?

Naast skiën zijn er mogelijkheden om te wandelen met sneeuwschoenen, rodelen en zelfs heliskiën, waardoor er voor ieder wat wils is in de wintermaanden.

Foto´s
Ligging
Hotel Caribou – logies/ontbijt
Exit map
Grandvalira is het grootste skigebied in de Pyreneeën en beslaat een aanzienlijk deel van de dwergstaat Andorra. Het gebied strekt zich uit over zes sectoren – Encamp, Canillo, El Tarter, Soldeu, Grau Roig en Pas de la Casa – die samen 215 kilometer aan pistes bieden. Door de hoge ligging, variërend van 1.710 tot 2.640 meter, is Grandvalira zeer sneeuwzeker, ondersteund door uitgebreide kunstsneeuwvoorzieningen. Dit uitgestrekte skigebied is geschikt voor alle niveaus. Beginners en families profiteren van brede, blauwe pistes en uitstekende skischolen met meer dan 500 professionele leraren, vooral rond de sectoren Canillo en Soldeu. Gevorderde skiërs vinden uitdaging in de rode en zwarte pistes, en er zijn diverse zones voor freestylers, freeriders en toerskiërs. Door de afwisseling in terrein en landschap zijn er altijd mooie tochten te maken. Naast skiën en snowboarden biedt Grandvalira een scala aan winteractiviteiten zoals sneeuwschoenwandelen, hondensledetochten, sneeuwscooteren en zelfs helikopterskiën. Ook de après-ski is levendig, met name in Pas de la Casa en El Tarter, waar de beroemde après-ski bar L’Abarset zich bevindt. De prijzen in Andorra, inclusief eten en drinken, zijn vaak voordeliger dan in de Alpenlanden. De toegang tot het gebied is gemakkelijk via gondels vanuit verschillende dorpen. Hoewel de autorit vanuit de Benelux lang is, is vliegen naar Barcelona of Toulouse en vervolgens een transfer nemen een populaire en snellere optie. Grandvalira staat garant voor een complete wintersportvakantie met uitstekende faciliteiten, veel zon en een unieke Pyreneese sfeer.
Klantbeoordeling: 7.6
Accommodatie: Logies/ontbijt
Reisduur: 8 dagen
Vertrekdatum: 28-03-2027

Aangeboden door:

Sunweb
Bekijk ook deze wintersportvakanties in Grandvalira
Hotel Guillem
129986-Original
Encamp
Grandvalira
Geniet van een comfortabele skivakantie in Encamp, Andorra. Verblijf in Hotel Guillem met luxe faciliteiten nabij sneeuwzekere pistes.
Vertrek 28-03-27
Vanaf €766,00
Hotel Guineu
12782877-Original
Pas de la Casa
Grandvalira
Geniet van een sneeuwzekere skivakantie bij Hotel Guineu in Pas de la Casa, Andorra. Direct aan de piste, nabij skiliften en gezellig après-ski.
Vertrek 28-03-27
Vanaf €798,00
Hotel Camel-lot
47945511-Original
Pas de la Casa
Grandvalira
Beleef een onvergetelijke skivakantie in Pas de la Casa, Andorra. Direct aan de piste, sneeuwzeker en met volop après-ski en culinaire verwennerij.
Vertrek 28-03-27
Vanaf €769,00